Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GUMI LETNI SAVA INTENSA 195/60/15 X 4

30 ЕУР

80 ЕУР

Се продава од: zoran 01 мар. 19:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
GUMI LETNI - SAVA INTENSA X 4
DIMENZII - 195/60/15
VO ODLICNA SOSTOJBA
30 evra komplet za site 4 gumi zaedno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации