Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PIRELI SCORPION ZERO ASIMMETRICO 255/45 R20

200 ЕУР

300 ЕУР

Се продава од: Viktor Aleksovski 08 авг. 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продаваат 4 сочувани пневматици возени 3 сезони, PIRELI SCORPION ZERO ASIMMETRICO со димензии 255/45 R20.
Viktor Aleksovski
075261225
Leaflet
Кон почеток