Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOCRA 17' bandazi so novi letni gumi

500 ЕУР

Се продава од: Kliment 21 мај 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Бандашите се одлични, не се оштетени и немаат мана.Димензија на штрафови 5x100. Гумите се НОВИ со поминати околу 1500 км. Димензии на гуми 225/45/17.
Kliment
077808698
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации