Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA BMW

220 ЕУР

Се продава од: Aneta 01 дек. 09:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Prodavam aluminiumski bandazi za BMW,originalni od Germanija.
5x120 16" odgovaraat na poveke modeli na bmw
Kontakt Aleksandar 070/559-924
Leaflet
Кон почеток