Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam 4 novi zimski gumi 15' General

8 000 МКД

Се продава од: Pnevmatici 17 окт. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Prodavam 4 novi zimski gumi 185/60/15
General Winter Altmax
Gumite se novi, mnogu malku koristeni
Leaflet
Кон почеток