Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aluminiumski bandazi О.З so letni gumi

12 000 МКД

Се продава од: Цветан 18 апр. 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат алумински бандажи О.З со летни гуми во одлична состојба со димензии 195*45*16 - 4 парчиња.
Цветан
070298381
Leaflet
Кон почеток