Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANDAZI 16 co MICHELIN/205/55r16

330 ЕУР

Се продава од: Momo 22 ноем. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
ORIGINAL FIAT-ovi bandazi so gumi Michelin i gratis REZERVNA KONTINENTAL straf dijagonala 100mm[ 7Jx16 HD],odgovaraat za poveke tipovi vozila,
205/55/R16


cena;330e fix
Leaflet
Кон почеток