Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GUMI NEXEN CONFOSER DUBLE STAR LETNI I ZIMSKI

1 700 МКД

Се продава од: gumi 26 окт. 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
SITE DIMENZI NAJEFTINI GUMI OD NEXEN DUBLE STAR COMFORSER ZIMSKI I LETNI
TRAKTORSKI GUMI TRAYAL- SRBIJA I SEHA-TURSKA VNATRESNI GUMI I AKUMULATORI PRAKAME PO KARGO VO SITE GRADOVI I za SEKOJA GUMA SLEDUVA GRATIS VENTIL
NEXEN175/65R14-1750. DUBLE STAR 1600
NEXEN195/65R15-2300.DUBLE STAR-1850 LETNA
NEXEN205/55R16-2500. DUBLE STAR-2100
NEXEN225/45R17-3600. CONFORSER-2500
CONFORSER 245/4518.-3500
DUBLE STRAR 225/40R18-2600
CONFORSER 225/55R16-2700
CONFORSER 215/60R16-2700
CONFORSE 195/50R15- 2100
CONFORSER 195/60R15-2000
CONFORSER 185/65R15-2000
TRAYAL 6.00/16 - 2200
TRAYAL 7.50/16 - 4000-PRIKOLICA TRAKTORSKA
TRAYAL 11.2/28 - 8500

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации