Објавени: ноем. 30 2015 01:48

Hankook V12 ventus evo 19"

ЕУР

Објавени: ноем. 30 01:48
Прегледи: 50
Se prodavaat komplet polovni letni gumi Hankook ventus v12 evo, 245/35R19.
Cenata e za komplet 4 gumi.

Bez zameni.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
50
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070213094

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации