Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zacuvani zimski gumi R15 195 65 povolno

1 500 МКД

Се продава од: Горан 28 ноем. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Продавам две зимски гуми R15 195 65 зачувани Италијански,добра шара.тeл 075 608 538
Горан
075608538
Leaflet
Кон почеток