Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zimski gumi Alpine

4 000 МКД

Се продава од: Arlinda 19 ноем. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Prodavam 2 zimski gumi Alpine so bandazi 145/70 R13 4000 ima prostor za dogovor
Koristeni samo 3 meseci dve gumi Sunwide❄❄Snowide ❄❄ 205/55 R16
Arlinda
078335753
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации