Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zimski gumi Michelin 185/65 R15

9 000 МКД

Се продава од: Amar 13 ноем. 07:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Novi gumi Michelin Alpin A4 185/65 R15. Cenata ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток