Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

4 NOVI LETNI GUMI 245/45ZR17 RIKEN

266 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 23 септ. 19:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

NOVI ALU FELNI 16" 5x114.3 KIA MAZDA NISSAN HONDA 21 999 MKD
KOMPLET 4 NOVI BANDAZI MERCEDES 17" 679 EUR
ZIMSKI M PLUS S GUMI ZA POLUTOVARNI VOZILA I KOMBI 0 MKD
SET 4 LETNI GUMI 245/45R17 ZA BMW 5 AUDI A4 A6 240 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
%%%MEGA POPUST%%% POSLEDNI 4 PARCINJA POBRZAJTE 4 NOVI LETNI GUMI 245/45ZR17 99W RIKEN MAYSTORM 2 B2 XL = 266€
MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS ( VO SKOPJE ) ili ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS
***za ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel/Viber/Whats App 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
4 LETNI GUMI 245/45ZR18 100W DAVANTI DX640 280 EUR
GUMI PETLAS ZA SITE SEZONI M+S SITE DIMENZII 0 MKD
BANDAZI 15" ORIGINAL GOLF 5 6 7 + 4 ZIMSKI GUMI PIRELLI  190 EUR
4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 245/40R18 97V MATADOR MP 92 359 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации