Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 245/40R18 97V MATADOR MP 92

359 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 20 ноем. 21:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

322 Огласи во продавницата

ORIGINAL DISTANCERI ZA BANDAZI 95 EUR
SET 4 NOVI GUMI ZA BMW X5 X6 ZA ALU FELNI 21" 45 999 MKD
ZIMSKI GUMI za AUDI A4 A5 A6 255/35R19 Tracmax 4.500 denari 4 500 MKD
GUMI ZA TERENSKI VOZILA ROADX M/T Mud Terrain 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
%%%NEODOLIVA PONUDA%%% KOMPLET 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 245/40R18 97V MATADOR MP 92 XL Winter = 359€; ( AUDI A4 A6 BMW 5 MERCEDES E CLS ); MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS ( VO SKOPJE ) ili ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS
***za ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel/Viber/Whats App 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

322 Огласи во продавницата
SET 4 NOVI GUMI ZA BMW X5 X6 ZA ALU FELNI 21" 45 999 MKD
BMW 5 6 7 AKCIJA 4 ALU FELNI 8.5J19" PREDNI 10J19" ZADNI 33 880 MKD
PROMO SET 4 NOVI ALU FELNI BANDAZI BMW 18" 550€ 550 EUR
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 15" 4x100MM 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации