Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ALU FELNI 16" VW GOLF 5 6 7 PASSAT TOURAN SHARAN

21 999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 17 јул. 19:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

NOVO GENERATOR TOKER DIZEL TROFAZEN ZATVOREN TIP 10kva 8kw 135 000 MKD
SET 4 ZIMSKI GUMI M&S 205/55R16 PIRELLI 349 EUR
NOVI ALU FELNI 18  AUDI A3 A4 A6 A8 TT 550 EUR
SET ZA PORSCHE CAYENNE + 4 ZIMSKI GUMI MICHELIN 255/55R18 790 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
NOVA ROBA ⚠️ KOMPLET 4 ALU FELNI 16" ZA SITE VOLKSWAGEN GOLF 5 6 7 PASSAT SHARAN EOS JETTA TOURAN = 21.999 DEN, SET 4 GUMI 205/55R16 91V WINDFORCE CatchFors 8.790 DEN;
*** GRATIS DOSTAVA ZA SITE GRADOVI 🚚
INFORMACII NA TEL/VIBER 📞 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
MEGA AKCIJA SET 4 ZIMSKI GUMI 205/55R16 PETLAS 11 299 MKD
245/45R19 275/40R19 4 NOVI LETNI GUMI BMW 7 & 5 GT 499 EUR
AUDI NISKOPROFILNI DIMENZII NA GUMI PROMOCIJA 0 MKD
4 NOVI ALU FELNI BANDAZI 17" VW GOLF 5 6 7 PASSAT 450 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации