Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALU FELNI AUDI A3 A4 A6 A8 TT 17 18

500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 05 авг. 15:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

328 Огласи во продавницата

KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 22" BMW X5 X6 999 ЕУР
GUMI RIKEN ZA KOMBI I SITE POLUTOVARNI VOZILA SO C 0 МКД
SET 4 NOVI LETNI GUMI 295/35ZR21 CAYENNE Q7 ML 24 640 МКД
⚠️ NOVO ● 195/65R15 91V Windforce CatchFors 1.850 DENARI 1 850 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI ZA SITE AUDI A3 A4 A6 A8 TT SET 17" 500€ / SET 18" 550€

ISPRAKAME PO KARGO NIZ CELA MK; INFORMACII NA TEL. 071 294 000 ***LETNI GUMI AKCIJA -30% ***kontaktirajte me na Viber 071 294 000 za detalna ponuda i ostanati informacii
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

328 Огласи во продавницата
MEGA AKCIJA AKUMULATORI TAXXON 24 MESECI GARANCIJA 0 МКД
ZIMSKI GUMI 155/65R14 za Peugeot 107 Citroën C1 1 650 МКД
KOMPLET BANDAZI FELNI FELGI 20" + GUMI BMW X5 X6 1 259 ЕУР
SET 4 NOVI LETNI GUMI 205/60R16 WindForce = 169€ 169 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации