Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANDAZI GUMI ZA PASSAT GOLF ZAFIRA ASTRA

Се продава од: ....... 30 ноем. 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
GUMI BANDASI ZA GOLF ZAFIRA ASTRA PASSAT AUDI CORSA CITROEN PEZO BERLINGO PARTNER 206 106 306 307 saxo

SO GUMI I BES GUMI

195 65 15

GUMITE SE SKORO NOVI ZIMSKI

SAMO 2000 KM VOZENI


PRODAVAM VLECNA KUKA ZA CITROEN BERLINGO I PEZO PARTNER PIKUP
Leaflet
Кон почеток