Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 15" 5x100 VW GOLF 4 POLO

18 450 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 10 јул. 15:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата

ZIMSKI GUMI 245/40R19 275/35R19 BMW 5 MERCEDES E  0 МКД
PROMOCIJA ZA SUV VOZILA NOVI GUMI 235/65R17 15 900 МКД
NOVA ROBA ● WINDFORCE M/T ● 31X10.50R15 - 110€ 110 ЕУР
NOVO: SET 4 ALU FELNI 18"+ GUMI MERCEDES C KLASA 650 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 15" 5x100 ZA SITE VOLKSWAGEN GOLF 4 / BORA / POLO / BEETLE; SEAT IBIZA; SKODA FABIA = 18.450 MKD ( ISTA CENA ZA SITE MODELI )
***GRATIS DOSTAVA NIZ CELA MK;
***SITE GUMI AKCIJA DO -35%;
***kontaktirajte me na Tel/Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата
4 NOVI LETNI GUMI 225/45R17 WINDFORCE CatchPower 9 400 МКД
 4 ALU FELNI 16" 5x114.3 MM ZIMSKI GUMI 205/55R16 480 ЕУР
NOVO: SET 4 ALU FELNI 18"+ GUMI MERCEDES C KLASA 650 ЕУР
MEGA AKCIJA ZIMSKI GUMI PETLAS 1 930 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации