Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MEGA AKCIJA GUMI ZA TERENSKI VOZILA ANGLISKI BREND

76 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 01 септ. 12:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

328 Огласи во продавницата

NOVI ALU FELNI 16" 5x114.3 KIA MAZDA NISSAN HONDA 21 999 MKD
PROMOCIJA SET 4 LETNI GUMI 225/40R18 205 EUR
Akcija na motorni pili Husqvarna Svedski proizvod 10 300 MKD
4 NOVI LETNI GUMI 225/45R17 WINDFORCE CatchPower 9 400 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
MEGA AKCIJA - GUMI ZA TERENSKI VOZILA ANGLISKI BREND DAVANTI: 235/75R15 - 81€, 205/80R16 - 76€, 235/85R16 - 103€, 235/70R16 - 84€, 245/70R16 - 93€, 265/70R16 - 110€, 265/70R17 - 114€, 245/65R17 - 94€, 265/65R17 - 112€; MONTAŽA VO SKOPJE, BITOLA, ŠTIP, PRILEP & KUMANOVO; GARANCIJA 1 GODINA; ISPORAKA DO DOMA = GRATIS; TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

328 Огласи во продавницата
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 195/65R15 TAURUS WINTER 9 599 MKD
CELOSNA RASPRODAŽBA - LETNI GUMI TRACMAX 0 MKD
 4 ALU FELNI 16" 5x114.3 MM ZIMSKI GUMI 205/55R16 480 EUR
ZIMSKI GUMI ZA S-KLASA & SERIJA 7 / 5 GT 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации