Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Michelin/COOPER 4 zimski gumi

60 ЕУР

Се продава од: Strahil Panovski 07 дек. 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat 2 MICHELIN Alpin i 2 COOPR - americki zimski gumi 205/55 R16. Gumite se so dobra sarka i moze da se vozat barem uste 2-3 sezoni. Cena za site 4 gumi e 60 EUR.
Strahil Panovski
076451076
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации