Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NEODOLIVA PONUDA ZIMSKI GUMI ZA BMW X5 X6

38 699 МКД

42 999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 16 дек. 19:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

PROMOCIJA LETNI GUMI 275/45R20 AUDI Q7 VW TOUAREG 20 730 МКД
SET 4 GUMI 155/65R13 155/70R13 165/70R13 165/65R13 6 150 МКД
 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 225/60R17 99H WINDFORCE 246 ЕУР
GUMI RIKEN ZA KOMBI I SITE POLUTOVARNI VOZILA SO C 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
NEODOLIVA PONUDA ZIMSKI GUMI ZA BMW X5 X6; KOMPLET 4 GUMI: 2 PREDNI GUMI 275/40R20 106V GIPMAX STATURE M/S XL + 2 ZADNI GUMI 315/35R20 110V GRIPMAX STATURE M/S XL = 42.999 DEN; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS VO SKOPJE, PRILEP & STIP ILI ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS*** za site ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel. ili Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
ZIMSKI GUMI COMFORSER NEPOVTORLIVA MEGA AKCIJA 0 МКД
MEGA AKCIJA ZIMSKI GUMI PETLAS 1 930 МКД
MEGA AKCIJA 4 GUMI 175/65R14 LETNI / 4 SEZONSKI   6 600 МКД
 PORSCHE CAYENNE ● 4 ALU FELNI 21" + 4 GUMI 295/35R21 1 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации