Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI ALU FELNI 18 AUDI A3 A4 A6 A8 TT

550 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 06 септ. 17:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

333 Огласи во продавницата

ZIMSKI GUMI TAURUS 175/65R14 185/65R14 185/60R14 175/80R14  0 MKD
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 195/65R15 WINDFORCE 8 399 MKD
NOVI GUMI ZA VILJUSKARI 0 MKD
MEGA AKCIJA SET 4 ALU FELNI 17" VW AUDI SEAT SKODA 450 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 8Jx18" 5X112 ET42 ZA SITE AUDI A3 A4 A6 A8 TT = 550€
ISPRAKAME PO KARGO GRATIS DOSTAVA NIZ CELA MK;
LETNI GUMI AKCIJA -30%
ZA SITE INFORMACII TEL. ili VIBER 071 294 000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

333 Огласи во продавницата
ALU FELNI 16" VW GOLF 5 6 7 PASSAT TOURAN SHARAN  21 999 MKD
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 195/65R15 TAURUS WINTER 9 599 MKD
NOVI KOMPLETI 4 ALU FELNI 16" VW AUDI SEAT SKODA  21 999 MKD
NOVO: MEGA AKCIJA LETNI GUMI TOYO (MADE IN JAPAN) 4 620 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации