Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI GUMI 245/40R20 275/35R20 BMW 7 MERCEDES S

24 640 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 27 мај 12:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

333 Огласи во продавницата

4 NOVI LETNI GUMI 245/45ZR17 RIKEN 266 EUR
SET 4 GUMI 195/65R15 WINDFORCE CATCHFORS 7 999 MKD
CENTRIRANJE PREDNICA KAMIONI AVTOBUSI KOMBINJA 50 EUR
ZIMSKI GUMI TRACMAX ZA KOMBI MEGA AKCIJA 2 690 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
NEODOLIVA PONUDA ZA BMW SERIJA 7 / MERCEDES S KLASA; 2 PREDNI GUMI 245/40R20 99Y DOUBLESTAR DSU02 + 2 ZADNI GUMI 275/35R20 102Y DOUBLESTAR DSU02 = KOMPLET SITE 4 GUMI 24.640 DEN; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS VO SKOPJE; GRATIS 4 VENTILI; GRATIS DOSTAVA; Kontakt Tel/Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

333 Огласи во продавницата
 NOVO: GUMI ROADX 225/35R19 - 62€ & 255/30R19 - 80€ 62 EUR
⚠️ NOVO ● 195/65R15 91V Windforce CatchFors 1.850 DENARI 1 850 MKD
SET 4 SEZONSKI GUMI MS 205 55R16 WINDFORCE 159 EUR
NEODOLIVA PONUDA ZIMSKI GUMI ZA BMW X5 X6 38 699 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации