Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI KOMPLETI 4 ALU FELNI 16" VW AUDI SEAT SKODA

21 999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 19 авг. 20:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

AUDI A4 A5 A6 ZIMSKI GUMI M+S 255/35R19 MICHELIN 1 039 ЕУР
NEDOLIVA PONUDA KOMPLET ZA AUDI A6 A7 A8 850 ЕУР
AKCIJA ZIMSKI GUMI 155/70R13 165/70R13 175/70R13 123 ЕУР
LETNI GUMI 165/70R13 175/70R13 PROMOTIVNA PONUDA 1 720 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
NOVA ROBA ⚠️ KOMPLETI 4 ALU FELNI 16" ZA SITE PONOVI MODELI NA VOLKSWAGEN AUDI SEAT SKODA SO PROMER 5x112MM = 21.999 DEN
***POSETETE GO NASIOT SHOWROOM VO SKOPJE
***SITE GUMI AKCIJA POPUST DO -35% POPUST
*** GRATIS DOSTAVA ZA SITE GRADOVI 🚚
INFORMACII NA TEL/VIBER 📞 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
AKCIJA ALL-SEASON GUMI RIKEN - MADE IN EUROPE 0 МКД
4 NOVI ALU FELNI BANDAZI 17" VW GOLF 5 6 7 PASSAT 450 ЕУР
CELOSNA RASPRODAŽBA NOVI DUVALKI I KOTLI NA PELETI 36 000 МКД
SET 4 ZIMSKI GUMI M&S 205/55R16 PIRELLI 349 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации