Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVO: GUMI ROADX 225/35R19 - 62€ & 255/30R19 - 80€

62 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 02 мар. 21:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

PROMO PONUDA HIJALURONSKI FILER ZA USNI 9 999 МКД
❄️🏔 ZIMSKI GUMI ZA SERIJA 3 & C-KLASA 0 МКД
MEGA AKCIJA SET 4 ZIMSKI GUMI 205/55R16 PETLAS 11 299 МКД
SET ZA PORSCHE CAYENNE + 4 ZIMSKI GUMI MICHELIN 255/55R18 790 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
⚠️ NOVO: GUMI ROADX ● BMW E90 E91 E91 93 ● 225/35R19 - 62€ & 255/30R19 - 80€ ● OPCIJA ZA MONTAŽA VO SKOPJE, BITOLA, ŠTIP, PRILEP & KUMANOVO ● ISPORAKA DO DOMAŠNA ADRESA = GRATIS ● TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
PROMOCIJA SET 4 ZIMSKI GUMI M+S 195/70R15C TAURUS 15 699 МКД
SET 4 GUMI 255/50R19 DAVANTI DX640 XL 24 640 МКД
⚠️ NOVO ● 195/65R15 91V Windforce CatchFors 1.850 DENARI 1 850 МКД
🇮🇹 ABARTH 595 COMPETIZIONE ● 2018 ● 7.700 KM ● 24.999€ 24 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации