Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOVO GUMI ZA OLD TAJMERI 155R15 TOYO 4.150 DENARI

4 150 МКД

4 620 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 05 ноем. 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата

4 NOVI GUMI 225/45R17 WINDFORCE ZA SITE SEZONI MS 179 ЕУР
SET 4 GUMI 195/65R15 WINDFORCE CATCHFORS 7 999 МКД
SET 4 NOVI LETNI GUMI 225/45R17 HANKOOK 325 ЕУР
4 BANDAZI AUDI 17" + 4 GUMI 225/45R17 680 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
NOVO GUMI ZA OLD-TAJMERI 155R15 TOYO 4.150 DENARI
MOŽNOST ZA MONTAŽA VO SKOPJE, BITOLA, ŠTIP, PRILEP & KUMANOVO
ISPORAKA DO DOMA GRATIS
TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата
SET 4 NOVI LETNI GUMI 225/45R17 HANKOOK 325 ЕУР
SET 4 SEZONSKI GUMI MS 205 55R16 WINDFORCE 159 ЕУР
AKCIJA: NOVI ZIMSKI GUMI 235/55R18 Kodiaq Captiva Antara 75 ЕУР
BMW NISKOPROFILNI DIMENZII NA GUMI PROMOCIJA    0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации