Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOVO: MEGA AKCIJA LETNI GUMI TOYO (MADE IN JAPAN)

4 620 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 23 јун. 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата

SET 4 ZIMSKI GUMI 225/60R17 WINDFORCE ICE SPIDER 16 999 МКД
MEGA AKCIJA NOVI RUSKI GUMI ZA LADA NIVA 3 300 МКД
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 15" 4x100MM 300 ЕУР
MEGA AKCIJA LETNI GUMI TOYO - MADE IN JAPAN 2 490 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
NOVO: MEGA AKCIJA GUMI TOYO (MADE IN JAPAN)
225/45R17 94Y TOYO PROXES SPORT XL 4.620 DENARI
205/55R16 91V TOYO PROXES CF2 3.380 DENARI
195/65R15 91H TOYO PROXES CF2 2.770 DENARI
245/30R20 90Y TOYO PROXES SPORT XL 10.780 DENARI
285/30R20 99Y TOYO PROXES SPORT XL 12.930 DENARI
255/35R19 96Y TOYO PROXES SPORT XL 9.240 DENARI
205/40R17 84W TOYO PROXES SPORT XL 5.540 DENARI
205/45R17 88Y TOYO PROXES SPORT XL 6.770 DENARI
255/40R17 98Y TOYO PROXES SPORT XL 7.390 DENARI
215/50R18 92V TOYO PROXES CF2 SUV 7.700 DENARI
265/65R17 112H TOYO OPEN COUNTRY UT 7.700 DENARI
295/30R22 103Y TOYO PROXES SPORT SUV XL 12.930 DENARI
275/40R21 107Y TOYO PROXES SPORT SUV XL 12.320 DENARI
295/40R21 111Y TOYO PROXES SPORT SUV XL 12.930 DENARI
195/50R15 82V TOYO PROXES R888R 7.080 DENARI
145/65 R15 72T TOYO Nano Energy3 3.080 DENARI
MOŽNOST ZA MONTAŽA VO SKOPJE, BITOLA, ŠTIP, PRILEP & KUMANOVO
ISPORAKA DO DOMA GRATIS
TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата
LETNI GUMI 165/70R13 175/70R13 PROMOTIVNA PONUDA 1 720 МКД
NOVO: TERENSKI GUMI TOYO M/T (Made in Japan) 0 МКД
MEGA AKCIJA AKUMULATORI TAXXON 24 MESECI GARANCIJA 0 МКД
SET 4 SEZONSKI GUMI MS 205 55R16 WINDFORCE 159 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации