Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOVO: SET 4 GUMI ZA BMW 7 & MERCEDES S

430 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 27 авг. 22:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата

BMW X5 DIZEL BUGARSKI TABLICI  FULL 10 999 ЕУР
NOVI ALU FELNI 18  AUDI A3 A4 A6 A8 TT 550 ЕУР
NOVO: SET 4 ALU FELNI GMP ITALY 20" ZA BMW X5 X6 60 900 МКД
LETNI GUMI PETLAS SITE DIMENZII NAJNISKI CENI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
2 x 245/40ZR20 + 2 x 275/35ZR20 = 430€; TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата
SET 4 ZIMSKI GUMI 175/65R14 WINDFORCE SNOWBLAZER 6 999 МКД
LETNI GUMI SUNWIDE NOVI EXTRA NISKI CENI 0 МКД
CISTENJE LAGER LETNI GUMI TRIANGLE -25% POPUST 0 МКД
 KOMPLETNA PROGRAMA TRAKTORI JOHN DEERE TAFE + MEHANIZACIJA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации