Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SET 4 GUMI 195/65R15 WINDFORCE CATCHFORS

7 999 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 29 апр. 15:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 18" BMW 1 3 4 5 X1 X3 Z4 550 ЕУР
Set 4 aluminiumski felni 18ki novo 449 ЕУР
SET 4 SEZONSKI GUMI MS 205 55R16 WINDFORCE 159 ЕУР
SET 4 NOVI LETNI GUMI 205/60R16 WindForce = 169€ 169 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
MEGA AKCIJA SET 4 GUMI: 195/65R15 91V WINDFORCE CATCHFORS 7.999 DEN; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS VO SKOPJE ili ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS; VENTIL ZA SEKOJA KUPENA GUMA = GRATIS; ***za ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel/Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
⚠️🌳🍃🍂🍁🌿☘️ TRIMERI I KOSACKI TOP CENA NAJNOVI MODELI 6 999 МКД
⚠️ BORMASINA SAFUN 710W + DODATOCI = 3.190 DENARI 3 190 ЕУР
SET 4 LETNI GUMI 205/55R16 WINDFORCE 8.910 MKD 8 910 МКД
AKCIJA LETNI GUMI TAURUS PRESMETAN POPUST -40% 2 150 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации