Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SET 4 NOVI ALU FELNI 16" ZA VOLKSWAGEN GOLF 4

360 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 22 јун. 18:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата

ZIMSKI GUMI TRACMAX ZA KOMBI MEGA AKCIJA 2 690 МКД
NOVO ZIMSKI GUMI ZA PANAMERA 255/40R20 295/35R20 0 МКД
⚠️ NOVO ● GUMI ZA ATV ● WANDA ● MAXXIS 0 МКД
SET 4 NOVI GUMI ZA PORSCHE PANAMERA 26 480 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI / BANDAZI 16" ZA SITE VOLKSWAGEN GOLF 4 / BEETLE / BORA / POLO = 360€
*** PROMER 5x100 MM
***LETNI GUMI AKCIJA -30%
***ISPRAKAME PO KARGO NIZ CELA MK;
***INFORMACII NA TEL. 071 294 000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

321 Огласи во продавницата
IPHONE X 64GB i 3 ORIGINALNI FUTROLI 35 999 МКД
LETNI GUMI ROADX ZA SREDNI PATNIČKI AVTOMOBILI 0 МКД
4 NOVI ALU FELNI FELGI BANDAZI 17" AUDI ROTOR 480 ЕУР
4 NOVI ALU FELNI FELGI BANDAZI BBS 17" 480 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации