Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 195/65R15 TAURUS WINTER

9 599 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 10 ноем. 10:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

Gumi Petlas Elegant 175/65R14 82T PT311 1 950 MKD
NOVI GUMI 245/45R18 255/40R19 285/45R19 275/35R20 4 200 MKD
ALU FELNI 20" + GUMI AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5   66 760 MKD
ZIMSKI GUMI 245/45R19 275/40R19 BMW 7 & S-KLASA   0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
PROMOCIJA SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 195/65R15 91H TAURUS WINTER = 9.599 MKD, MADE IN EUROPE; ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS*** za site ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel. ili Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
MEGA AKCIJA NOVI RUSKI GUMI ZA LADA NIVA 3 300 MKD
4 NOVI GUMI ZA MERCEDES GLE 275/45R21 315/40R21 38 190 MKD
NOVO: MEGA AKCIJA LETNI GUMI TOYO (MADE IN JAPAN) 4 620 MKD
4 ALU FELNI 20" 4 GUMI 275/45R20 PORSCHE CAYENNE 69 999 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации