Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SET 4 SEZONSKI GUMI MS 205 55R16 WINDFORCE

159 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 24 дек. 20:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

SET ALU FELNI 16" SKODA SUPERB OCTAVIA YETI KAROQ 360 ЕУР
SET 4 LETNI GUMI 225/45R17 GENERAL 15 499 МКД
NOVO: SET 4 ALU FELNI 18"+ GUMI MERCEDES C KLASA 650 ЕУР
 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 225/60R17 99H WINDFORCE 246 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
EKSKLUZIVNO VO ALD GROUP: SET 4 SEZONSKI GUMI MS 205/55R16 94V XL WINDFORCE CATCHFORCE A/S = 159€; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS VO SKOPJE ili ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS*** za site ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel. ili Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
LETNI GUMI PETLAS SITE DIMENZII NAJNISKI CENI 0 МКД
ZIMSKI GUMI 155/65R14 za Peugeot 107 Citroën C1 1 650 МКД
4 NOVI ALU FELNI 16" 5X120 ZA SITE BMW SERII 1 & 3 399 ЕУР
LETNI GUMI ROADX ZA SREDNI PATNIČKI AVTOMOBILI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации