Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZIMSKI GUMI TAURUS 175/65R14 185/65R14 185/60R14 175/80R14

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 23 јан. 20:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

SET 4 LETNI GUMI 195/50R15 TAURUS 149 ЕУР
SET 4 GUMI 205/55R16 SAVA Eskimo S3 13 999 МКД
MEGA AKCIJA 4 GUMI 175/65R14 LETNI / 4 SEZONSKI   6 600 МКД
SET 4 NOVI GUMI ZA BMW X5 X6 ZA ALU FELNI 21" 45 999 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
❄️🏔 ZIMSKI GUMI 14" UDARNI DIMENZII
175/65R14 82T TAURUS WINTER 601 - 2.000 DENARI
185/65R14 86T TAURUS WINTER 601 - 2.320 DENARI
185/60R14 82T TAURUS WINTER 601 - 2.320 DENARI
175/80R14 88T TAURUS WINTER 601 - 2.240 DENARI
MICHELIN GRUPACIJA - EVROPSKO PROIZVODSTVO
*MONTAŽA VO SKOPJE, BITOLA, ŠTIP, PRILEP & KUMANOVO
*ISPORAKA DO DOMAŠNA ADRESA = GRATIS
*TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
AUDI SET 4 ALU FELNI 18" - 450€ 450 ЕУР
SET 4 GUMI ZA BMW SERIJA 5 E60 245/35R19 275/30R19 549 ЕУР
NOVI 4 GUMI 275/45R20 AUDI Q7 CAYENNE ML RANGE 20 999 МКД
SET 4 GUMI RIKEN 205/55R16 ALL SEASON 10 999 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации