Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zimski gumi

200 ЕУР

250 ЕУР

Се продава од: Zoran Kostovski Денес 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам 4 зимски гуми Continental 225/70 R16
Zoran Kostovski
071/317883
Leaflet
Кон почеток