Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumi Sava M+S 155/65 R14

4 500 МКД

Се продава од: Kiril 18 ноем. 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam gumi SAVA M+S 155/65 R14
pominati 3000km skoro novi.
Gumite se univerzalni moze da se koristat zima i leto.
4 Gumi za 4500 den.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации