Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumi

40 ЕУР

Се продава од: Zvonko 22 мај 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Гумите се во многу добра состојба,Goodyear 195/50/15,site 4 gumi se za 40€
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации