Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mishelin gumi

1 500 МКД

Се продава од: Goran 25 мај 19:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat 2 gumi Mishelin i 2 gumi Pireli 205 60 16,dve godini vozeni
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации