Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Penetranti za zavareni spoevi

300 МКД

11 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 18 фев. 15:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Kamenja za secenje brusenje INOTEK ALATI 100 000 МКД
Set alat za kamijoni Inotek Alati 6 900 МКД
INOTEK ALATI Materijal za dihtunzi vednas 81 МКД
Air brush kompresor ALAT  INOTEK ALATI 5 300 МКД
Повелете на нашата интернет продавница на
kupi.inotek.mk каде се внесени само дел од нашите производи со цени и можност за купување преку интернет. Продолжуваме со внесување на производите.

Ako imate potreba za Penetranti za proverka na zavareni spoevi, slobodno javete se.
Gi imame vo sekoe vreme na lager.
Cistac-odmastuvac
Penetrant


Razvijac, site vo aerosol pakuvanje.

Proizvedeni vo Italija

Cena slobodno javete se.


02 55 11 922 ili 078 203 021, или [email protected]
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Silikonski i gumeni lenti i plocki kupi inotek mk 990 МКД
Semerinzi za pumpi kupi inotek mk 900 МКД
INOTEK ALATI Materijal za dihtunzi vednas 81 МКД
Cistac na vsis Benzin od Inotek Alati 280 МКД
Кон почеток