Македонски | Shqip | English |

4 Aluminski bandazi so novi letni gumi

Се продава од: Kico 27 јан. 16:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Карпош, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
Имам 4 Rial алу бандажи за WV, Seat, Audi, Skoda со нови летни гуми Bridgestone Turanza T001.
Цена за сите 4 е 400 евра.
Нема посетени огласи
Кон почеток