Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bandazi 17 VW Golf OEM 5x112 so Gumi Michelin

650 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Gochevski 29 ноем. 17:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam bandazi orginal VW Gold 6 GTD " Seatle"
R17 so razmak 5x112 komplet so gumi Michelin Primacy HP
Aleksandar Gochevski
070/360-220
Leaflet
Кон почеток