Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Letni gumi Michelin

12 000 МКД

Се продава од: Slobodan 04 окт. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam 4 letni gumi Michelin Primacy 4S2, 91H, 195 x 65 x 15, gumite se kupeni od Motocentar na 16.05.2020 a proizvedeni se 02.2020. Vozeni se samo 2000km.
Slobodan
078273347
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации