Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi gumi komplet so bandazi za BMW 205/60 R16

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 05 септ. 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам нови гуми Континетал зимски со бандажи комплет 205/60 R16 za БМВ. Бандашите се од БМВ 320 2012 год.Цена по договор
Aleksandar
071206347
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации