Објавени: авг. 12 2015 09:26

4 avto gumi NOKIAN 225 45 r17 polovni

МКД

Објавени: авг. 12 09:26
Прегледи: 76
Продавам гуми половни NOKIAN 225 45 r17 возени само 2 лета.
ги продавам сите 4 комплет 3000 денари.
гумите не се возени во зима.
До 16 часот.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
76
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070272636

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации