Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GUMI SO BANDAZI 17,GUMI SO BANDAZI 16

140 ЕУР

Се продава од: gumi 04 окт. 16:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVAAT 2 PARA GUMI SO BANDAZI:

1. BANDAZI SO 2 PARA GUMI (8 GUMI) 225 45 17 M+S CONTINENTAL VO SOLIDNA SOSTOJBA.BANDAZITE SE SO 5 STRAFA. CENA : 150 evra

2. BANDAZI SO GUMI 235 60 16 M+S CONTINENTAL VO SOLIDNA SOSTOJBA, SO 5 STRAFA. CENA: 130 evra.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации