Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4 GUMI GOOD YEAR F1 SAVA UHP2 245 45 R17 2019GOD

3 000 МКД

4 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 02 мар. 09:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата

ROTOR I STATOR ZA AGREGAT 2KW 2.5KW 3KW 3.5KW 4KW 5 200 МКД
HONDA BENZINSKI VAKUM PUMPI ZA VODA 2 I 3 COL 6 500 МКД
DIGITALNI VAGI VAGA 40 100 150 200 300 500KG 1 300 МКД
TRAKTOR KUBOTA B17 SO FREZA 24KS REGISTRIRAN 4 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
2 GUMI GOOD YEAR F1 ASYMMETRIC 5
MADE IN GERMANY
245 45 17 2019G
POMINATO 13400KM

2 GUMI SAVA INTENSA UHP2 MADE IN GERMANY
245 45 17 2019G
POMINATO 26700KM

BANDAZI SO DISTANCERI
17KI 5X112 VW AUDI
CENA 16000 DEN


MOZE DA SE PRATAT PO KARGO
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
BOSCH HILTA BORMASINA UBODNA PILA MADE IN GERMANY 4 500 МКД
 MIKSER ZA LEPAK MESALKA MAKITA NOV 2 500 МКД
HONDA BENZINSKI VAKUM PUMPI ZA VODA 2 I 3 COL 6 500 МКД
TRAKTOR KUBOTA B17 SO FREZA 24KS REGISTRIRAN 4 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации