Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FREMAX DISKOVI I PLOCKI PROMO CENA GRATIS PROMENA

Оглас од претпријатие Се продава од: Benelux Tuning 07 јун. 14:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата

SET 4 NOVI LETNI GUMI KORMORAN 195/65R15 159 EUR
SET 4 NOVI LETNI GUMI 225/40R18 SPORTIVA 299 EUR
SET 4 SPORTSKI SPIRALI 30MM ZA MERCEDES SLK W170 150 EUR
PROMOTIVNI SETOVI ZIMSKI GUMI 225/45/17 225/55/16 16 650 MKD
НОВО ВО БЕНЕЛУКС ТЈУНИНГ СКОПЈЕ!!!! Вршиме продажба и ГРАТИС промена на плочки и дискови од програмата на Fremax Brake Pads ! Ресетирање на индикаторот за сервисни интервали ГРАТИС и печат во сервисната книшка! Екстра цени за сите посетители на Пазар3. За детална понуда испратете меил на [email protected] ( прецизирајте марка + модел + мотор + број на киловати + година на производство на вашето возило). Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата
EKSTRA PONUDA GUMI ZA BMW 3 E90 E91 E92 E93 274 EUR
PROMENA SET KUMPLUG LAMELA ZAMAEC POTISNA PLOCA   -
AKUMULATORI MOLL GERMANY PROMOTIVNA PONUDA 2 970 MKD
RASPRODAZBA NA POLOVNI GUMI EXTRA CENA 30 EUR
Кон почеток