Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO R ORGINAL 19 BANDAZI

500 ЕУР

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Maxima 05 мај 11:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
SE PRODAVAAT ORGINAL VOLVO ''R'' BANDASI ''19 BEZ GUMI
MAXIMA

070/873-025
022/653-253
Maxima
Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови. Резервни делови за Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Ducati, KTM, Aprilia, Piaggio, Gilera, Hyosung... Дополнителна опрема и облека Shad, Puig, Shox, Highway Hawk, Customacces,
Посетете ја нашата продавница
Качанички Пат ББ Прикажи на мапата
02 2653417
https://www.maximamoto.mk
Leaflet
Maxima

Maxima

224 Огласи во продавницата
Far za Fiat Punto 94 - 98 790 МКД
Promotiven pult 80 ЕУР
Far za Suzuki GSX1300R Hayabusa -97 -07 260 ЕУР
Motor menjac za VOLVO avtobus 1 700 ЕУР
Кон почеток