Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

15'' Aluminiumski bandazi od Ford Fiesta

130 ЕУР

Се продава од: Kire 07 авг. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Се продаваат комплет алуминиумски бандажи 15'' од Форд Фиеста. Со бандажите има и две зимски гуми Сава
Leaflet
Кон почеток