Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zimski gumi

6 000 МКД

Се продава од: Kire Денес 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
SE prodsvat 4 Zimski gumi Sava Eskimo 185/60 /15 ,Kako Novi mnogu malku Koristeni,Vredat da se vidat,
Leaflet
Кон почеток