Објавени: мај 18 2022 08:12

Alu Felni Audi 17” 5x112 + Sava gumi

ЕУР

Објавени: мај 18 08:12
Прегледи: 443
Se prodavaat Alu Felni od Audi 5x112, vozeni edna sezona kako novi.
Isto i gumi Sava Eskimo Hp2 225/45/17 vozeni 1 sezona.
Cena:
400eu. felni
13.000den. gumi
Komplet ekstra cena.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
443
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071807553

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации